Akių kontūro kremas su negyvosios jūros mineralais „La Tresie“

3,00 30,00 

Šis novatoriškas „La tresie“  paakių kremas buvo sukurtas sumaišant atjauninančius negyvosios jūros mineralus su naujausiais pažangiausių ingredientų kompleksais, kad būtų sukurtas geriausias akių srities kremas. „Regu®-Age PF“ yra aktyvus ryžių ir sojos baltymų mišinys, gerinantis kraujotaką, suteikiantis greitą kėlimo ir sutraukimo efektą, kad išlygintų  patinimus ( maišelius po akimis) ir raukšias . „Sepicalm ™ VG“ yra amino rūgščių ir baltųjų lelijų žiedų ekstrakto mišinys, kuris šviesina patamsėjimus paakiuose . Pridedant „Glucam ™ E-20“ ir „Hydrovotion® 24“, kurie užtikrina ilgalaikį drėkinimą iki 24 valandų, ir su „Manoliva ™“, kuris yra unikalus ir aktyvus ingredientų mišinys, apsaugantis nuo laisvųjų radikalų, be kenksmingo aplinkos  poveikio.

Tinka visiems odos tipams

Rekomenduojame naudoti užtepant „La tresie“ akių serumą, po to švelniais judesiais patepti „La tresie“ akių kontūro kremą. Norint gauti geriausią rezultatą, naudokite kasdien .

Talpa : 30 ml

„Regu®-Age PF“ yra unikalus, efektyvus ingredientų kompleksas, gaunamas iš specialiai išgrynintų natūralių ryžių ir sojos peptidų. Klinikiniai tyrimai parodė, kad „Regu®-Age PF“ rodo teigiamą poveikį kapiliarų kraujotakai, pagerina odos struktūrą ir sumažina paakių tamsių ratilų bei patinimų atsiradimą.

„Glucam ™ E-20“ yra natūraliai gaunamas ir ypač efektyvus drėkiklis, suteikiantis giliai prasiskverbiančią ir ilgai išliekančią drėgmę.

„Sepicalm ™ VG“ yra prolino biovektorius, praturtintas vandens lelijomis. Kliniškai ištirtas šis naujos kartos šviesinimo agentas slopina uždegiminę ir bazinę pigmentaciją, o šio ingrediento raminančios savybės slopina uždegimo mediatorius.

„Hydroviton® 24“ yra pažangus, kliniškai patvirtintas 24 valandų drėkinimo kompleksas, kurį sudaro sinergetinis natūralių drėkinamųjų faktorių mišinys.

„Manoliva ™“ yra unikalus kliniškai patikrintas ingredientų kompleksas, sukurtas specialiai apsaugoti odą nuo aplinkos. Sudėtyje yra aktyvių alyvuogių polifenolių ir mangano gliukonato, išskirtinis radikalų „Manoliva ™“ efektyvumas apsaugo nuo odos streso ir skatina odos ląstelių išlikimą.

Išvalyti