Intensyvus atkuriamasis kremas ir kaukė viename „La Tresie“

72,00  43,20 

  • Šis turtingas, „La Tresie Dual Complex“  kremas gali būti naudojamas kaip kasdienis maitinamasis kremas arba kaip giliai drėkinanti kaukė. Šis kremas buvo sukurtas su unikaliu, novatorišku kompleksu „Aqualance ™ 24“, kuris suteikia odai galimybę išlaikyti drėgmę, užtikrinant ilgalaikį drėkinimą visą dieną ir atbaidant tipiškus senėjimo požymius. Praturtintas negyvosios jūros mineralais ir Syn®-Coll. novatoriškas ingredientų kompleksas, kuris aktyviai mažina smulkių raukšlių ir raukšlių atsiradimą, bei skatina natūralią kolageno gamybą. Šis procesas yra gyvybiškai svarbus sveikai, lygiai ir jaunai atrodančiai odai.
  • „Aqualance ™ 24“ yra kliniškai patikrintas osmoprotektorinis odos drėkiklis. Tai osmosinis modulis, sudarytas iš homarino ir eritrito. „Aqualance ™ 24“ apsaugo nuo hiper ir hipnotinio streso, išsausėjimo ir UV dehidratacijos streso. Tai užtikrina odos ląstelių akvahomestazę ir palaipsniui drėkina skirtingus odos sluoksnius
  • „Syn®-Coll“ pagrindas yra mažas peptidas, sukurtas siekiant sumažinti bet kokio tipo raukšles, stimuliuojant kolageno sintezę. Klinikiniai tyrimai parodė, kad „Syn®-Coll“ gali sumažinti ir pakeisti raukšlių tipą.
  • Tinka sausai ir normaliai odai.
  • Naudojimas : naudojant kaip kaukę (vieną kartą per savaitę) užtepkite storą sluoksnį ant švarios odos ir palikite 15 min. Po procedūros nuplaukite vandeniu. Kasdieniam naudojimui tepkite nedidelį kiekį produkto ir lengvai masažuokite kol įsigers.
  • Talpa 50 ml..